Půjčíme si penízky

Ono, zase na druhou stranu, má-li člověk před sebou vidinu hezkého a silného vozu, udělá pro to cokoli. Především začne počítat. A lehkou násobilkou mu vyjde, že by si na něj mohl poctivě vydělat zhruba za deset až patnáct let. Na vlastní bydlení tak za padesát. Nebudeme polemizovat s výpočty, protože by byly potřeba přesné údaje. Ale zcela jistě jsou oba přibližně správné. A stěhovat se, když vám bude sedmdesát zase asi nemá tak moc velký smysl. Proto se opět vracíme zpět k původnímu tématu, a to jsou půjčky. Tímto způsobem se dá poctivě dopracovat skoro ihned k autu, ale i k bydlení nebo k luxusní dovolené. Volba je na vás. Takže pokud jste si již nějaké peníze půjčovali tak víte, jaké je to někdy martyrium. Co je potřeba dokladů a žádostí a povolení a kdo ví čeho ještě. Instituce, které vám peníze možná půjčí chtějí hlavně doklad o tom, že máte příjem. A ten nemusí vždy odpovídat jejím představám.

spořící prasátko

Nebudeme zde bádat nad tím, co je příjem legální a nelegální, co se přiznat má a co nemá. Předpokládám, že jsme všichni poctiví a že nás toto netrápí. Trápí nás pouze výše příjmu, podle které nám banka půjčí. Když to nakonec vše vyjde tak, že nám banka půjčí třeba pět tisíc na rok, nebudeme asi nějak moc nadšeni. To je tak na to, abychom se poveselili jednu noc v putyce s kamarády, a to jich ještě nesmí být mnoho.

bankovky

Dokonce i banky jsou si toho vědomy, ale málokterá může nebo chce něco udělat. A tak se budou vléci žádosti o půjčky stále. Ovšem, pozor, existuje ještě jiná možnost.

Americká hypotéka bez dokládání příjmů je to, co čtete. Existuje instituce, která tento doklad o výši příjmu skutečně mít nemusí, protože si vyžádá jiné záruky na to, aby si půjčené peníze pojistila. Takže jednání u nich probíhá měrou přímo bleskovou a nezřídka se zde stává, že jsou peníze do večera na účtu žadatele. Zkuste to i vy.