Čím zvednout váš testosteron


Mužský pohlavní hormon testosteron je jedním ze zásadních vlivů, který dbá o sexuální aktivitu, a udržuje partnerský vztah funkčním. Muži, kteří zaznamenají jeho pokles, se obvykle dostávají do nepříjemných situací, kdy namísto erekce přichází únava, apatie a nezájem o sex, a penis se pak stává pouhým močovým vývodem. Jak se postarat o to, abychom měli testosteronu dostatek, i bez zájmu o to, kde koupit Viagru https://www.erectmax.cz/blog/kde-koupit-viagru/?

sedící dívka

Změňte rapidně stravu a detoxikujte tělo – pokud převažuje ve vašem jídelníčku maso, bílá mouka, rafinovaný cukr a alkohol, doplněný kofeinem a cigaretami, pak se nedivte, že máte zdravotní problémy. Seberte odvahu a běžte si pochutnat do vegetariánské restaurace a navštivte prodejnu se zdravou výživou, abyste měli představu, co je vám opravdu prospěšné.

dívčí tvář

Stres si nezasloužíte – pokud se domníváte, že stres k životu neodmyslitelně patří, pak jste na omylu. Toto je pouze projev negativních vzorců chování lidstva, a měli byste se snažit jej ze svého životního stylu nadobro odstranit. Aby vám to šlo lépe a zvládali jste postupnou „práci na sobě“, jsou vám k dispozici adaptogenní rostliny, respektive jejich kořeny, doslova nabité živinami, které podporují tvorbu testosteronu a udržují optimální hormonální rovnováhu. Jsou to například všechny druhy Ženšenu a Kotvičník zemní.

Komunikujte s partnerkou otevřeně – stejně jako stres, nezasloužíte si i nevhodnou, morálně nezralou partnerku. Vybírejte mezi ženami takovou, na kterou je spolehnutí, je vlídná, přívětivá, přátelská a empatická, a plně chápe vaše starosti a pocity. Můžete-li se jí svěřit se vším, je to velká výhra. Vypomůže vám i s dočasnou ztrátou erekce a až budete opět v kondici, bude s ní milování vášnivější a atraktivnější. Pozitivně naladěná ženská bytost vám dokáže vyplnit i vaše tajná sexuální přání (pokud jí neomezují a neubližují), a společně se vám bude lépe zkoumat vaše tělesné rozkoše. Možná, že objevíte nové erotogenní zóny a vjemy, které vám byly dosud skryté.