Nákupy Google a jak si s nimi poradit

Člověk by si pomyslel, že přece na nákupech Google není nic těžkého. Bohužel ale některým to zrovna jednoduché nepřijde. Samozřejmě se nic neděje, protože dnes jsme se rozhodli vám dát rady na to, jak si s nimi hravě a jednoduše poradit. Sami uvidíte, že to není opravdu nic těžkého.
Slyšeli už jste někdy o zbožových vyhledávačích? Tyto vyhledávače jsou velmi využívané a to hlavně díky tomu, že jsou schopny najít to nejlepší zboží za ty nejlevnější ceny. Přiznejme si, že skoro nikomu se nechtějí kupovat výrobky nebo produkty dráže, když si ten samý výrobek či produkt můžete koupit mnohem levněji.
google vyhledávač.png
Tyto vyhledávače automaticky porovnají ty nejlepší nabídky a nabídnou vám ten nejvhodnější produkt právě pro vás. Výhodou je, že při porovnávání cen berou v potaz i recenze a důvěryhodnost prodejců, takže se vážně není čeho obávat.
Jestli jste si až do dnešního dne mysleli, že nástroje jako je Heureka či Nákupy Google slouží pouze zákazníků, pak jste na velkém omylu. Složí totiž také prodejcům. To až později se staly prodejním kanálem. Na druhou stranu, díky těmto portálům je zákazník osloven s nabídkou daného produktu a to právě ve chvíli, kdy hledá nějakého toho prodejce, u kterého by zboží nakoupil.
Právě Nákupy Google jsou brány za tu nejmladší službu ze všech. Má ale obrovský potenciál. Výhoda je v tom, že nabídka různých produktů se zobrazuje už při vyhledávání zboží a to na největším internetovém vyhledávači.
Aby vůbec Nákupy Google fungovaly, je potřeba, abyste měli účet na Google, Google AdWords a Google Merchant Center. Bohužel je nutné mít opravdu registraci na všech těchto účtech, které na konec všechny propojíte. Každý z těchto účtů totiž slouží k něčemu jinému a má něco, co ten další zase ne. Je důležité, aby Google věděl, že jste schopni a oprávněni nahrávat informace o svých produktech.
žena a google.jpg
Jakmile daný soubor nahrajete, jediné, co musíte ještě udělat je kliknout na Uložit změny. Pokud byste následně chtěli něco pozměnit nebo upravit, určitě je to možné.
Jestliže budete mít jakýkoliv problém, je samozřejmě možné požádat o pomoc pracovníky Googlu.
Vidíte? Opravdu to není nic těžkého.