Co koupit manželovi?

Blíží se významné jubileum vašeho manžela, ale vy stále nevíte, čím mu uděláte radost? Nebojte. Poradíme vám! S našimi nápady zabodujete zkrátka u každého rozumného chlapa.

První věcí, která se bude zcela určitě každému hodit, je cyklistické vybavení. Přeci jen jízda na kole je velmi oblíbeným sportem. Řada mužů se mu nevěnuje na profesionální úrovni, nicméně bere to jako koníček – aby také ne. Jedná se o výborný způsob, jak relaxovat a užít si i krásný den s dětmi. Pokud tedy i vy máte akčního manžela, pořiďte mu cyklistické kalhoty craft, tričko, chrániče, nebo třeba helmu. Všechno tohle vybavení totiž upotřebí i příležitostný jezdec.

cyklistické kalhoty

Mimo tohle vybavení, můžete darovat i další vybavení k nějakému koníčku. Máte doma třeba rybáře? Výborně! Určitě se mu budou hodit nějaké nové udice, návnady nebo vlasce. Pokud už všechno z toho má, nebo tomu nerozumíte, stále můžete koupit nějakou knihu s touto tématikou, nebo předplatit nějaký odborný časopis.

jízda na kole

Je váš manžel dobrovolný hasič? Super, určitě uspějete s nějakým novým tričkem, nebo jiným sportovním vybavením. Je váš muž myslivec? Výborně, kupte například nějaké maskáče, nebo kvalitní boty, v kterých bude moci chodit na čekanou.

Jsou všechny tyto typy úplně mimo, protože je váš muž spíše pohodový typ a na sport moc není? Nevadí i pro takové typy mužů tu máme nějaké nápady. Pokud třeba ráda hraje hry na počítači, můžete se podívat, jaké jsou herní novinky a nějakou mu koupit. Ovšem v tomto případě si předem ověřte, že počítač, který používá, tuto herní novinku zvládne – pokud ne, byl vy to spíše trapas.

Obdobně tomu je, i pokud byste se rozhodli koupit hru na nějakou herní konzoly. Vždy si také ověřte, jaký herní žánr je ten jeho nejoblíbenější – i když vám všechny hry určitě budou připadat stejné, věřte, že jemu tak určitě nepřipadají.