Vítaná pomoc ve Středočeském kraji!

V dnešní době má už snad každá rodina svůj stolní počítač nebo skladnější notebook popřípadě ještě více skladnější tablet. A surfuje každý den, protože webové portály nám dávají neomezené možnosti, jak získat vědomosti, které potřebujeme. Nehledě na to, že nás zajímají i novinky ze světa byznysu či co zase „provedli a čím nás překvapí“ naše politické špičky. Také nejsou bez zajímavosti ani celebrity, které někdo sleduje na jejich twitterovém účtu, Instagramu, face booku a kdoví kde ještě.

sociální sítě

Jsme spokojeni, protože po příchodu z práce mnozí ihned usednou k počítačům a žhaví dráty. Ale bohužel je někdy nažhaví až tak, že milý přítel počítač prostě jednou „klekne“ a vy s ním už nehnete. Žádný restart nepomáhá, nic víc vás nenapadá, protože nejste žádný počítačový odborník. Jste nešťastní, protože jste se rázem ocitli bez vašeho kamaráda a věřte, že „počítačových závisláků“ je už na světě mnoho, nejen u nás v Čechách. Ale od toho, aby se vám ulevilo a váš kámoš počítač se opět postavil na všechny čtyři, je tu můj účet Computer servis KM, který je přímo specializován na servisní služby:

  • Stolních počítačů.
  • Noteboooků.
  • Domáci hifi
  • Auto hifi a podobně.

Hlavním působištěm a v jejich dosahu je Středočeský kraj a jeho blízké okolí. Neváhejte proto už ani chvilku a volejte servis z pohodlí vašeho domova. Přijedou až k vám domů, nemusíte těžké přístroje tahat, odpojovat a dovážet do servisu, což je velkou výhodou. Takže servisman přijechá k vám domů, obhlédne situaci, zjistí závadu a vše vám na bázi

počítač píše

S e r v i s m a n – z á k a z n í k

vysvětlí a dohodne s vámi další postup. Přístroj si sám odmontuje, naloží do servisního vozu a odveze do „nemocnice pro počítačové marody“. A věřte, že vám vašeho kamaráda náležitě ozdraví natolik, že vám bude sloužit i další roky k vaší spokojenosti. Samozřejmostí je opětné dovezení počítače k vám domů. Je to velmi jednoduché, stačí jen zatelefonovat.