Úžasná dovolená

Každý z nás by si měl alespoň jednou do roka odpočnout a užít si pořádnou dovolenou, kterou si určitě zaslouží. Jestliže máte rádi procházky, nebo aktivní dovolenou na kolech, či máte rádi túry, určitě zavítejte na Moravu a to přesněji do Lednice. Ubytování lednice a okolí Lednice.galant.cz, vám nabídne ubytování pro rodiny s dětmi, či pokoje standard a deluxe pro nejnáročnější hosty.

Lednice (5)

V lednici o okolí se můžete podívat na nespočet památek, jako je Obelisk, Lovecký zámeček, Apollův chrám a mnoho dalších. Na výlety se můžete vydat pěšky, či si vypůjčit kolo a projet si místní krajinu po cyklostezkách. Volný čas můžete také strávit plavbou na loďkách, což ocení určitě zamilované páry, či si užít s dětmi projížďku na koních. Samozřejmě pokud budete chtít, nemusíte se z hotelu ani vzdálit a užívat si relaxaci a odpočinek přímo pod střechou tohoto komplexu.

Lednice (6)

Hotel v Lednici je plně vybaven a zakládá si na spokojenosti zákazníků. Je vybaven privátním wellness, ve kterém si můžete užít vířivku, finskou saunu pro 6 lidí, nebo třeba masáže. Po odpočinku si můžete dopřát oběd, či večeři v místní restauraci, kde si pochutnáte na místní kuchyni, či na specialitách šéf kuchaře. Mimo to je zde vinný sklípek, který se dá pronajmout pro firemní akce, či jiné příležitosti, jako jsou narozeniny a ostatní. Na zpříjemnění je pak možnost si objednat třeba cimbálovou hudbu, či řízenou degustaci s vyhlášenou místní kuchyní. Pro více informací stačí navštívit webovou stránku a zobrazit si banketovou nabídku. Velmi vyhlášené jsou zde také svatby, které se zde pořádají už spousty let. Rezervace je však dobré dělat dlouhé měsíce dopředu, protože zájem je zde opravdu velký.

Pokud se tedy rozhodujete, jaký kout České republiky stojí za zhlédnutí, zkuste vsadit na tuto volbu. Zaručeně se Vám zde bude líbit a odvezete si spoustu hezkých zážitků.