Umocněte odpočinek ve vířivce vonnou esencí

Zpříjemnit si odpočinek a relaxaci pobytem ve vířivce je velmi příjemné. Málokdo totiž umí pořádně odpočívat, ale tady si odpočine opravdu každý, nejen fyzicky, ale i psychicky a to je podstatné. Psychický odpočinek je totiž stejně důležitý, což si ale málokdo uvědomuje.
Relaxace ve vířivce se dá však ještě umocnit. Víte jak? S pomocí vonných esencí. Jemné vůně se budou lehce šířit vzduchem a umocní celkový prožitek. Navíc mají i příznivý účinek na celé tělo, záleží na vybrané vůni.aroma

Spojení prožitku s vůní je žádoucí

Vonné esence vám dopřejí spojit příjemný pocit a prožitek s určitou vůní. Kdykoli pak vůni ucítíte, vrátíte se zpět do tohoto harmonického okamžiku a vzpomenete si na ten nejdokonalejší odpočinek. V tu chvíli vlastně budete znovu odpočívat. Takovéto vzpomínky jsou pro naši mysl velmi užitečné, protože nám umožní zažít pozitivní emoci a vrátí nám pohodu, alespoň na chvíli.
Výběr vonných esencí je široký https://www.chlorito.cz/vonne-esence, můžete tedy volit podle situace, ve které se nacházíte a podle potíží, které máte. Například jiné vůně volíte, pokud chcete načerpat fyzické a psychické síly, jiné při bolesti svalů.

Zkoušejte a vybírejte, možností je mnoho

Vonné esence jsou k dispozici v malých lahvičkách po 20 ml, jsou cenově výhodné a nepostradatelné v případě, že chcete zkoušet a hledáte vůni, která vám sedne nejvíce. Pokud už máte vůně vyzkoušené a máte své oblíbené, k dispozici jsou esence ve větších lahvích po 250 ml.
Záleží tedy pouze na vás, čemu dáte přednost. Oblíbíte si ovocné, bylinné nebo květinové vůně? Nebo raději dáte přednost esencím inspirovaným Austrálii, Havají, Novým Zélandem či Kalifornií? A co třeba rozkvetlá louka nebo moře? I ty jsou nádherné.
Ať vyberete kteroukoli z esencí, výborný pocit, regenerace a kvalitní odpočinek těla i mysli je zaručen.pool4