Správné rozhodnutí

Na jaře jsme si řekli, že bychom chtěli konečně udělat nový plot. Jelikož bydlíme blízko silnice, kde denně projede opravdu několik aut a jsme hned v nepřehledné zatáčce, tak si pojistíme děti plotem. Máme sice dřevěný, ale už je starý a nemá ho cenu opravovat, a navíc mě už opravdu nebaví to každoroční natírání. Nicméně jsou v plotě díry, kterými dětmi prolezou a náš pes taky. Tak že jsme se rozhodli pro něco bezpečnějšího, méně starostlivějšího a taky něco co nemá tak náchylné na údržbu. Tak tedy hledáme a rozmýšlíme jaký plot si teda pořídíme. Přítel se ozval, že by pořídil normální pletený plot se sloupky.

plot

Ale toho já nejsem zase zastánce, chtěla bych takový plot, který by nám dal i taky trochu soukromí, co se o tom pletivovém moc říct nedá. A tak jsme se společnou cestou, s mou malou pomocí rozhodli, že si necháme udělat betonový plot. Který vypadá opravdu moc hezky. Bude se hodit k naší zahradě, a dokonce i k okolí domu. Takž betonový plot vyhrál. A tak jsme se ohlíželi po firmě, která betonové ploty nabízí. A našli jsme, ani jsme nemuseli hledat tak dlouho. Omrkli jsme webové stránky, co všechno dostupná firma nabízí. Už podle stránek, která firma má, se nám opravdu začala líbit, první dojem super.

plot

Co nás hned jako první zajímalo a co jsme jako první hledali bylo jakou má cenu betonový plot. Kolik taková, jak já říkám sranda stojí. No moc jsem potěšená nebyla, jelikož jsme si představovala trochu jinou cenovou relaci, ale co už, Bylo rozhodnuto a už jsem to měnit nechtěla. Protože bychom se potom nedomluvili. Plot nám už stojí a já jsem strašně moc ráda že jsem si to nerozmyslela a že investované peníze se nám opravdu za tuhle práci vyplatila. Za mě teda můžu firmu pouze jenom do poručit a budu na ní pět jenom samou chválu, jelikož nám strašně moc pomohli s výběrem a se vším co je v jejich kompetenci. Pokud se tedy taky chystáte dělat nový plot, tak doporučují ten betonový.