Speciální nabídky

Chtěli byste najít nějakou speciální chemii do svého bazénu, která by zaručila, že bude vaše voda skutečně čistá a budete se moci vykoupat kdykoli se vám zachce, a to bez problémů? Tu bychom pro vás měli v našem širokém sortimentu, a kromě klasické chemie tu máme také skvělou sůl do bazénu. Právě touto solí můžete stejně tak dobře ošetřovat vodu, protože je to poslední dobou velice oblíbený způsob údržby bazénů i vířivek.

sůl

Pokud byste se také chtěli přidat ke šťastlivcům, kteří se rozhodli pro tento způsob údržby vody, budete potřebovat salinizační jednotku, která se nazývá také solnička. V tomto zařízení probíhá elektrolýza slané vody za vzniku aktivního chloru. Pokud budete toto zařízení mít, je další průběh velice jednoduchý. Sůl nasypete na jaře, nebo na počátku vaší koupací sezóny, do vody poté, co bazén napustíte. Během sezóny potom stačí sůl doplňovat podle toho, jak je zapotřebí a také podle toho, kolik vody dopustíte. Nějaká sůl se samozřejmě zachytí také ve filtračním zařízení, protože pochopitelně touto cestou odteče nějaká sůl společně s filtrovanou vodou. Ptáte se, jaká by měla být koncentrace, aby bylo vše v pořádku a nedošlo k nějaké kožní vyrážce či nějakému jinému problému? Určitě se nejlepší možné množství pohybuje v dávce pět kilogramů na tisíc litrů vody, jinak tedy v koncentraci pět gramů na litr.

Perfektní údržba

Někdy se zákazníci zajímají o to, jestli je tato metoda skutečně účinná, protože jen málokdo si dokáže představit opravdu účinné čištění vody pomocí soli. Vždy je tedy nutné upozornit na to, že by se mělo jednat o čistou sůl, tedy přesněji o chlorid sodný, který nemá žádné příměsi ani nečistoty. U nás ani jinou nečekejte, my nabízíme jen kvalitu za dobrou cenu!

brýle

Možná by někoho napadlo takovou očistnou kůru pro bazén vyzkoušet s klasickou solí, kterou používáme v kuchyni. To ale rozhodně není ten nejlepší nápad, jelikož takové soli nejsou čisté, často je zde příměs jodu, takže byste namísto krásně čisté vody mohli mít po procesu elektrolýzy hnědě zabarvenou vodu, což by vás určitě nepotěšilo. Zkuste to tedy s námi, naše produkty jsou kvalitní a rozhodně vás nezklamou, najdete je na https://www.chlorito.cz/sul-do-bazenu.