Sídlo pro firmu

Potřebujeme ho

Když si chceme založit vlastní firmu, tak musíme vyplnit do formulářů vyplnit různé údaje. Jedním z nich je sídlo společnosti, bez kterého nemůžeme papíry odevzdat. Jestliže budeme chtít mít třeba výrobní firmu na součástky z chovu, tak je zapotřebí vlastnit nemovitost, kde se celý proces bude dít. V ní budeme mít potřebné stroje, zaměstnance a další věci. Samozřejmě nemovitost musí splňovat různé naše požadavky, aby výroba probíhala stále hladce.

práce za počítačem

Můžeme však být v úplně jiné situaci. Když je totiž rozhodneme podnikat přes internet, tak můžeme v klidu pracovat z domova. Hlavním nástrojem je pro nás například počítač a mobil, takže vůbec není zapotřebí mít nějakou specifickou nemovitost, kde musíme platit nájem, opravy a energie. Z hlediska zákonů není výhodné zapsat si sídla své bydliště, protože když bychom zkrachovali, tak bys ním byla spojována i firma a mohlo by dojít k zabavování osobního majetku.

Snadné řešení

Nějaké sídlo však mít musíme, takže jak vyřešit tuto situaci? Řešení je snadnější, než byste čekali. Stačí si totiž pronajímat virtuální sídlo a od celé záležitosti máme klid. Poskytuje ho specializovaná společnost, která má svou vlastní budovu. S ní podepíšeme smlouvu, díky které můžete adresu této nemovitosti využívat k zapsání sídla. Nezískáme tím žádné reálné prostory, ale cena se pohybuje v nízkých částkách. Jde o zcela legální možnost, protože firma se stará o přebírání pošty a další věci, které ji ukládá zákon.

výškové budovy

Jakmile nám nějaká pošta dojde, tak na tuto skutečnost budeme upozorněni na email. Kdybyste chtěli, tak společnost má kancelářské prostory, které můžete využívat. Hodí se třeba pro pracovní setkání s Vašimi zaměstnanci a podobně. Prostory mají Wi-Fi připojení, což se v dnešní době rozhodně hodí. Vybrat můžete ze dvou balíčků, přičemž ten dražší toho poskytne znatelně více, takže záleží, co se Vám vyplatí.