Módní styly

V dnešním světě móda hýbe dobou a já se nedivím. Vždyť si jenom vemte, kolik existuje módních návrhářů a tak podobně. Já abych pravdu řekla, tak jsem se jednu dobu zajímala o to, kolik těch módních návrhářů u nás ve světě vlastně je. A když jsem takhle sečetla ty známé módní návrháře, tak jsem došla k číslu dvacet, jenomže samozřejmě logicky vím, že jich je snad asi tisíc. Umíte si to představit? Tisíc módních návrhářů v celém světě. Abych pravdu řekla, tak je samozřejmě vůbec všechny neznám. Ale ani mě to nemrzí. Stačí mi, že znám pouze pár módních návrhářů. Já se totiž zajímám o módu. A móda mě opravdu baví. Začít začalo to u mě už když jsem byla malá. Moje maminka měla strašně ráda módu, stejně tak i moje teta.

Co říkáte na zdobené šaty?

A jako správná žena, se maminka a teta snažily oblékat hodně moderně a vkusně. A musím říct, že moje maminka se v mládí oblékala opravdu pěkně. Podle toho, co vidím na fotkách z maminčina mládí, tak musím říct, že mamka měla opravdu cit pro módu.  Skoro jako profesionální módní návrhářka. A já si myslím, že nyní to mám já. Možná opravdu mám taky cit pro módu.

Miluji šaty.

Zatím mi nikdo nevyčetl, že bych se oblékala nějak špatně anebo že by to byly nějaké módní přešlapy. Na to, bych být vámi, taky bych si dala pozor. Udělat velký módní přešlap ve společnosti je opravdu ostuda. A proto já si dávám opravdu velký pozor, v čem a kam jdu oblečená. Jsem žena, což znamená že mám ráda módu a chci, aby mi to pokaždé všude slušelo. A myslím si, že nejsem jediná žena, která chce, aby jí to vždycky a za všech okolností slušelo. A jaký máte šatník vy? Dáváte si pozor na módu a sledujete módní trendy? A dodržujete módní trendy nebo vás nechávají chladnou? Mě móda velmi baví, i když tedy se neženu do úplně každého módního trendu, myslím, že by to bylo asi až moc přehnané. Nebo ne? Myslím, že i módní kritici by neměli v této odpovědi úplně jasno.