Laser game, zábava pro všechny generace

Laser game je v dnešní době velice oblíbená zábava, která spočívá v týmové spolupráci a která ve velkém zapojuje moderní techniku. Při hře se využívají laserové zbraně, díky nimž sbíráte body či plníte úkoly. Můžete hrát všichni proti všem nebo v týmech proti sobě.skupina-mensi
Lasergame vznikla v roce 1979, avšak u nás se objevila první aréna až v 90. letech minulého století. První moderní aréna, tak jak je známe dnes, vznikla v roce 2007 ve Zlíně. Poslední dva roky (od roku 2018) probíhá každoročně i mistrovství Česka a Slovenska v této hře, přičemž samotné mistrovství se koná v Košicích. Laserová technika se neustále vyvíjí a tím pádem se i hra posouvá neustále za své hranice. Dokonce jsou již i firmy, které nabízí laser game mimo arénu, v určeném venkovním prostoru.
Když se rozhodnete si laser game vyzkoušet poprvé, je nejlepší si zarezervovat termín. Po příchodu do arény dostanete pistoli a vestu, přičemž pistole má svítící https://firelovers.com/index.php%3Fid_category%3D144%26controller%3Dcategory%26id_lang%3D6 čidlo stejné jako vesta. Jakmile vás protihráč zasáhne do bodu na vestě, pak jste na chvíli vyřazen ze hry. Jedná se však jen o pár vteřin, takže nedoporučujeme se k protivníkovi otáčet zády! Her samozřejmě existuje velké množství, z počátku si volte spíše ty pro začátečníky, při kterých se možná trochu naběháte, ale na druhou stranu nebudete celou dobu stát se zhasnutou vestou. Co se oblečení týče tak se jedná o sport, volte tedy spíše sportovní oblečení, nejlépe v tmavých barvách. V bílé byste svítili na celou arénu.DSC_0208
Arény jsou v dnešní době již tak vybavené, že vám k vaší hře pustí klidně vaši oblíbenou hudbu. Můžete si vybrat klidně elektronickou hudbu, hudbu z filmů (především z těch akčních), dát si pořádný nářez metalu, nebo nějakou tu romantiku. Záleží jen na vás, co zvolíte pro vaši hru.
Laser game je určená pro všechny, kteří umí běhat a zamířit, takže asi od šesti do devadesáti let. Záleží jen na vás a na vaší skupině.