Jak si stylově a moderně zařídit bydlení? Řešení nám může nabídnout interiérový designér.

Potřebujete zrekonstruovat dům, či byt a nelíbí se vám jeho dispozice? Máte přibližnou představu o vašem bydlení, ale nevíte jak byt zařídit, aby byl přizpůsoben vašemu životnímu stylu, byl barevně i materiálově sladěný, moderní a funkčně vybavený k vaší naprosté spokojenosti? My, profesionálové z design studio Praha rozumíme vašim potřebám a projdeme spolu cestu vedoucí od představ až po konečnou realizaci. Vždy se přizpůsobíme cílové částce, kterou budete chtít investovat. A věřte, že dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Při realizaci interiérů využíváme netradiční materiály, barvy, nábytek a celkovou atmosféru umocňujeme světelnými efekty vznikajícími pomocí různých druhů osvětlení. Výsledkem je luxusně vypadající prostor.

bytový interiér

Nezapomínáme také na navazující exteriéry, jakými jsou balkóny, terasy, zimní anebo střešní zahrady. Vše se snažíme účelně a efektně propojit.

Pojďme si ukázat, jak probíhá proces proměny interiéru.

Na první nezávazné a bezplatné schůzce se seznámíme s vašimi představami o budoucím prostoru. Bude nás zajímat, jak vy vnímáte krásu bydlení, jaké milujete materiály, barvy a jaké máte koníčky. Poté stanovíme cenovou nabídku na naše navrhované služby. Dle finančních možností pak zpracujeme 2D,nebo 3D projektovou dokumentaci, která bude obsahovat případné dispoziční změny, úpravy rozvodů vody, plynu, elektřiny a výrobu truhlářských prvků. Jako pozornost vám předložíme cenovou nabídku na vybavení interiéru. Komplexní realizace projektu zahrnuje také komunikaci s prověřenými dodavateli, dopravu zboží na místo, autorský dozor a časovou koordinaci prací, bez zbytečných prodlev.

Obývací pokoj v design stylu

Je také možné si u nás nechat zpracovat projekt bez nutnosti jeho fyzické realizace. Na našich webových stránkách je možné zhlédnout fotogalerii zhotovených projektů, novostaveb, kanceláří a různých komerčních prostor. Zalíbila se vám představa takové spolupráce? Pokud ano, pomůžeme vám vytvořit ten nejkrásnější prostor pro život. Těšíme se na vaši návštěvu.