„idol stránka“ V live

V roce 2013 vznikla nová webová stránka s názvem v live. Byla vytvořena pro komunikaci umělců se svými fanoušky.  Umělci sem vkládají videa a jejich fanoušci je sledují a dávají jim srdíčka. Počítač s internetovou stránkou
 
Když došlo k spuštění téhle stránky v roce 2013 jedněmi z prvních umělců se přihlásila známá skupina BTS. Ale skupina nebyla v této době ještě slavná. Skupina vydává na této stránce jejich logy (log= přihlášení, tady ve smyslu toho že se umělec přihlásí a povídá si s fanoušky kteří vkládají komentáře, a to vše je živě), nová hudební videa, ale i své vlastní pořady jako například Run BTS a další.
Stránka se stala jednou z nejnavštěvovanějších stránek na internetu hned poté co se na ní přihlásili (v té době) známější osobnosti K-popu.  Stránka ale nezůstala pouze u videí. V nedávné době se na stránce rozběhl i internetový obchod. Jak? Stránka spojila své síly společně s Weply. Weply je internetový obchod spojený s několika korejskými společnostmi. Díky této spolupráci Weply prodává oficiální merch, alba, záznamy z koncertů, a mnoho dalších. Tato spolupráce vznikla z důvodu fanoušků, aby všechno, co hledají našli na jednom místě a nemuseli navštěvovat stránky společností, když se jim líbí více kapel.fanoušci kapely
Když si provozovatelé byli jisti že je stránka dobře známá a denně navštěvovaná, rozhodli se přidat další funkci. Touto funkcí je nově placené členství. K čemu slouží? Provozovatelé k rozjetí této funkce museli zpoplatnit některé úkony. To je například dřívější sledování určitých videí. A u některých kapel je i zpoplatněno vkládání komentářů. I tyto služby jsou stále žádanější a lidé za ně dále platí v naději, že si jejich oblíbenec jejich zaplaceného komentáře všimne.
I přes zpoplatněné služby tato stránka stále slaví úspěch a počet lidí navštěvujících ji se stále zvyšuje a dokud bude stránka stále mít co nabídnout nebude se počet navštěvujících zmenšovat.