Hubnutí, na které se můžete spolehnout!


Marně se snažíte shodit nadváhu? Zkoušíte to stále znovu a znovu a doufáte, že už to konečně vyjde? Možná, že celý problém spočívá jen v tom, že jste si doposud nevybrali ten správný způsob hubnutí, který by vás nejen dovedl k cíli, ale zároveň vám i pomohl vysněnou váhu udržet. A věřte tomu, že dostat se na váhu vašich snů nemusí být tak náročné, jak to na první pohled vypadá. Jde jen o to, udělat první krok správným směrem, a pak už vše půjde samo. To platí například v situaci, kdy si zvolíte proteinovou dietu. V takovém případě se nebudete muset starat prakticky o nic. A to je příjemná představa, ne?

fitness-3167418_640

Když vám někdo řekne, že vám ukáže prověřenou cestu, která vede ke štíhlé siluetě, nebude vás trápit hladem, a nehrozí u ní jo-jo efekt, tak není proč váhat. Začněte hubnout okamžitě!

Přesně taková je proteinová dieta – nebudete se díky ní muset starat vůbec o nic. Nebudete se muset trápit tím, jaké potraviny vyberete a nakoupíte. Jak je uvaříte, jak sestavíte ten správný jídelníček, který vám prospěje. Toto všechno a ještě další věci budou mít na starosti výživoví specialisté, kteří vám sestaví jídelníček na míru a ta nejlepší jídla pro vás vám zašlou až na práh vašeho domova. Takže vy sami budete mít jen jednu jedinou starost – abyste si na nich v pravý čas pochutnali. Navíc si budete moci vybrat, na co máte chuť!

diet-695723_640

Jak to funguje?

Celé kouzlo proteinové diety, kterou můžete najít také pod označením ketogenní anebo bílkovinná, spočívá v tom, že nebudete hladovět, a přitom budete účinně spalovat tuk. Ovšem pouze tuk, a nikoli svalovou hmotu, a to je zásadní. Svaly jsou hlavními spotřebiteli přijaté energie v našem těle, a pokud byste o ně přišli, nebude vaše spalování po přechodu na běžný jídelníček fungovat a ztracené kilogramy brzy naberete zpět. To vám ovšem se správně sestaveným jídelníčkem plným bílkovin nehrozí!