Co vše dokáže reddit downloader


Na internetu najdeme mnoho stránek, které mají nejrůznější účely. Jedním z nich může být i sledování videí, které nahrají ostatní uživatelé, případně nahrávání videí vlastních. A ačkoliv z nich je zdaleka nejznámější YouTube, rozhodně není jediný. Zdatně mu konkuruje například server Reddit, ačkoliv ten je spíše zaměřen na psané příspěvky.

I zde však najdeme videa, která můžeme sledovat, a která si můžeme případně i stáhnout. K tomuto účelu nám slouží reddit downloader, tedy stahovací program pro server reddit. Na internetu jich najdeme k dispozici poměrně dost, a většinu z nich zadarmo.

znak serveru Reddit

Zde je potřeba podotknout, že žádný z nich rozhodně není oficiální. Je to i pochopitelné, koneckonců podobně jako jiné servery, i tento dostává peníze za to, že jej lidé navštěvují. Pokud si jeho obsah stáhnou a budou jej sledovat bez připojení k internetu, provozovatelům serveru to žádný zisk nepřinese.

To však nebrání lidem, aby tyto programy hojně využívali. Dokážou toho totiž mnohem více než jen prosté stahování.

V první řadě si můžete vybrat, v jakém formátu výsledný soubor chcete. To je poměrně výhodné, neboť žádný přehrávač je nepřehraje všechny. Navíc všechny mají jiný podíl komprese, a tedy i celkově jinou velikost. A to může být podstatné, zvláště pokud již na disku nemáme příliš místa.

pouštění videa na mobilu

Navolit si můžeme také kvalitu. Ta samozřejmě nemůže být vyšší než kvalita původního videa, avšak může být nižší. Proč bychom ale volili jinou, než tu nejvyšší? Důvodem může být opět úspora místa. Čím větší je totiž kvalita, vím větší je i celková velikost daného souboru. Pokud ji tedy potřebujeme minimalizovat, toto je jednou z možností.

Je pochopitelné, že každý z nás má poněkud jiné požadavky. Tyto programy nám umožňují se jim přizpůsobit. Je tedy rozhodně na místě těchto možností využít, neboť budeme mít následně mnohem jednodušší práci. A to se rozhodně vždy hodí.