Chraňte své zdraví a starejte se správně o svůj bazén

Chlor Shock z eshop.techneco.eu je přípravek, který se používá do bazénů tak, aby buďto navýšil koncentraci chloru v bazénu anebo aby pomáhal udržovat správnou hladinu chloru ve vodě. Každá bazénová voda by totiž správně měla chlor obsahovat. Někteří lidé to však nedělají a pak se nestačí divit těm neplechám, co se jim dějí – od vyrážek až po mnohem vážnější problémy.vnitřní bazén.jpg

Chloru byste do vody samozřejmě neměli dávat příliš, aby na Vás nešly mdloby. Avšak správná dávka chloru je v bazénu nezbytností. Nenechte se zmást lidmi, kteří hovoří o jeho škodlivosti. Ve správných dávkách naopak pomáhá zdraví při koupání udržovat. Jak je to možné?

Chlor totiž pomáhá bazénovou vodu účinně čistit a zbavuje ji choroboplodných zárodků, které by jinak mohly způsobit nepříjemné zdravotní komplikace Vám anebo ostatním návštěvníkům Vašeho bazénku. Zvláštní pozornost pak věnujte tomu, pokud bazének napouštíte vodou ze studně. Ta může totiž nežádoucí zárodky již obsahovat.

Další nebezpečí pak představuje například vodní kámen. Máchání mnoha lidí v bazénu pak doslova „louhuje“ nečistoty z cizích těl https://www.zet.cz/tema/vystava-body-the-exhibition-otevrela-sve-brany-existuji-ale-pochybnosti-o-puvodu-tel-12053 do vody, od potu až po kožní choroby jako jsou bradavice. Bakterie a nemoci se pak ve vodě vesele množí.občerstvení u bazénu.jpg

Stejně tak se podobným způsobem „louhují“ různé kosmetické přípravky, jako opalovací krémy, líčidla, dále brouci, jejich výměšky a znečištění od dalších živočichů či dokonce jejich zdechlinek nalezených po dlouhé noci na dně bazénu anebo zkrátka dáreček, o kterém ani nemusíte vědět – jejich moč.

Pro správnou údržbu bazénové vody a zároveň pro zajištění její zdravotní nezávaznosti se zkrátka přípravek na bázi chloru stává nezbytností. Chlor shock je tudíž dozajista skvělým pomocníkem při vašem koupání. Vyrábí se jak v kapalné, tak i v sypké formě. A působí samozřejmě rychle, spolehlivě a účinně.