Mega Bloks Mašinka Tomáš

Vaše děti si díky stavebnici Mašinka Tomáš Mega Bloks mohou postavit ostrov Sodor a budou si vytvářet své vlastní příběhy a příhody s oblíbeným Tomášem a jeho přáteli. Nebo si můžete zahrát známé příběhy s Tomášem ze seriálu a znovu je oživit ve vašem domově. Děti si mohou vytvořit mašinku Tomáše a také další vláčky z tohoto známého seriálu.

Zažijte se svými dětmi spoustu radosti a zábavy s postavičkami z oblíbeného seriálu. Prožijete spolu mnohá dobrodružství s mašinkou Tomášem a budete společně s vašimi dětmi podléhat pohádkovému fantazírování. Přehrajete si příhody z knížek, které si spolu pročítáte a tato dobrodružství můžete zažívat znova a znova, třeba s drobnými obměnami.

společné chvíle.jpg

Stavebnice Mašinka Tomáš Mega Bloks dokáže zabavit dětskou kreativitu, posílit myšlení a také podpoří logické uvažování. Skládání dílků stavebnice není náročné a děti si při ní dokonale procvičí svou jemnou motoriku.

Stavebnici zakoupíte mimo jiné na našem webu masinka-tomas.cz. Ke každému nákupu získáte také pěkný dárek. Stavebnice je zhotovena z plastu a obsahuje velké dílky, takže s ní nebudou mít problém ani ty nejmenší děti. Protože jsou její části opravdu velké, děti vidí stavbu rychle postupovat a také se jim v malých ručkách dobře drží.

podpora kreativity.jpg

Stavebnice Mašinka Tomáš Mega Bloks obsahuje 20 dílků v různých barvách. Dílky stavebnice jsou také popsány barevnými čísly, které podporují učení číselné řady. Stavebnice je velmi kvalitně a hezky zpracována, hýří sytými barvami, rozvíjí dětskou fantazii a také jemnou motoriku. Jak už bylo řečeno sety stavebnic Mega Bloks můžete mezi sebou libovolně kombinovat. Stavebnice Mašinka Tomáš Mega Bloks je určena pro děti od 1 roku do 5 let a je vyrobena v Kanadě. Stavebnice je velmi pěkným dárkem, které potěší nejedno dítě a pomůže mu rozvíjet jeho fantastický svět.