Jak na Americkou hypotéku

V bance velice přísně zkoumají, zda nemáte nějaký vroubek. Tedy, zda jste někdy nezaplatili pozdě půjčku, nebyli v mínusu na účtu apod. Řídí se vaším věkem, výší příjmů, účelem použití prostředků a splátek u ostatních půjček u jiných bankovních či nebankovních poskytovatelů.
Banky mají své předpisy a kontrolní mechanismy, díky kterým většinou nemají individuální přístup ke klientům, který je často potřeba.
Toto se vám u nás nemůže stát. My http://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/se vám budeme věnovat citlivě a individuálně a to i přesto, že máte záznamy v bankovních a nebankovních registrech.
Naší prioritou je, abyste bez problémů úvěr spláceli a měli tak finance pod kontrolou. Nechceme, abyste se dostali do ještě horší situace. Proto se vás zeptáme na vaše příjmy a výdaje.
hnědá truhla s pokladem
Většinou poskytovatel vyžaduje méně podkladů než banka.
Úroková míra je náklad, který vy hradíte za úvěr. Je již od 3 % ročně a je srovnatelný s bankovními nabídkami, někdy i lepší.
Pokud klient není schopen prokázat dostatečné příjmy, může situaci řešit spolužadatelem neboli spoludlužníkem.
 
Zprostředkujeme financování s úrokem od 3 % p.a. u našich partnerů. Nepřijdete tak o výhody levného financování, pokud si vyberete právě naši společnost.
Nebankovní hypotéky jsou nabízeny až do 70 % z odhadu nemovitosti (dle lokality a vaší bonity). Pošlete 5x foto zvenku a alespoň 4x foto zevnitř (obývací pokoj, koupelnu, pokoj, kuchyň). Odhad nemovitosti, který musí být pro posouzení zástavy a tím určení úvěrového rámce, za vás zaplatíme.
Exekuce nemusí být překážkou k získání hypotéky. Důležitá je vaše schopnost splácet.
Žádné poplatky předem!
Garantujeme nízké splátky.
Analýzu vaší bonity provedeme zdarma.
Žádné složité papírování.
otvírání trezoru
Stačí, když vyplníte nezávaznou on-line žádost a ihned vás bude kontaktovat náš specialista a provede vás celým procesem.
Protože ke každému klientovi přistupujeme individuálně, úrokovou kalkulačku americké hypotéky u nás nenajdete.